EYLÜL_PC_SHOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EYLÜL_PC_SHOP

EYLÜL_PC_SHOP

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]"

YazarMesaj
Admin
Admin

"AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]" Empty
MesajKonu: "AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]"   "AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]" EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 6:57 pm

AVG Anti-Virus, gelişmiş özellikleri ile en iyi antivirüs yazılımlarından biridir. Bu sürümü sadece linux işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Windows işletim sistemine uygun olanıda sitemizde bulabilirsiniz. AVG, sisteminizi kasmadan çok iyi bir koruma sağlar.

Microsoft Outlook yazılımı ile birebir olarak çalışmaktadır. Hiç bir sorun çıkarmaz. Ayrıca e-posta virüs taraması özelliği ile size gelen e-postaları ilk olarak kendi taramasından geçiriyor. Virüs veya tehlikeli dosya bulursa sizi uyarıyor. Sizde isterseniz devam edebilirsiniz, istersenizde e-postaya açmadan silebilirsiniz.

Program bir süre sonra otomatik olarak veritabanını güncellemektedir.

Özellikleri
- Güvenilir antivirüs tarama makinesi
- İnternet vasıtasıyla virüs güncellemeleri
- Otomatik internet algılaması

Ücretsiz versiyonunda bu kadar özelliği yer verilmiştir. Programın tam sürümüne sahip olarak diğer tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
http://fetle.yetkinforum.com

"AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0"
» "Akregator [ Linux ]"
» Eski bir Linux kullanıcısından Windows Xp deneyimleri
» Linux'un Desteklediği Donanımlar ;
» Linux'un Kullanım Amaçları ;