EYLÜL_PC_SHOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EYLÜL_PC_SHOP

EYLÜL_PC_SHOP

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0"

YazarMesaj
Admin
Admin

"Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0" Empty
MesajKonu: "Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0"   "Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0" EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 6:56 pm

Linux işletim sistemleri için son Flash yürütücüsü hazır. Adobe Flash Player 9 ile Linux işletim sistemlerinde web üzerinden Flash içeriklerini oynatmak, eskisine nazaran yaklaşık 10 kat daha hızlı. Windows ve Mac OS X için bundan yaklaşık 6 ay önce çıkarılan Flash 9, geç de olsa Linux kullanıcılarını sevindirecek.

Linux işletim sistemlerinde Flash oynatıcısının bundan bir önceki sürümü Flash Player 8 değil 7 idi. Adobe firmasının Macromedia'yı satın aldığı dönemde Linux kullanıcıları için Flash Player 8 üretilmemişti. Linux için Flash 9, Firefox, Mozilla ve SeaMonkey tarayıcılarında sorunsuz çalışıyor. Ancak Adobe firması, Opera, Konqueror veya Netscape kullanan Linux severlerin birtakım sorunlar yaşayabileceğini belirtiyor.
http://fetle.yetkinforum.com

"Adobe Flash Player for Linux 9.0.31.0"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "AVG Anti-Virus Free Edition [ Linux ]"
» "Akregator [ Linux ]"
» Eski bir Linux kullanıcısından Windows Xp deneyimleri
» Linux'un Desteklediği Donanımlar ;
» Linux'un Kullanım Amaçları ;